Mazgātavas, tīrīšana (3) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 17 Novembris 2016 18:55
1
Patīkama apkalpošana, kvalitatīvi veikta auto ķīmiskā tīrīšana. Mašīnu atdeva norunātajā laikā tīru, sausu. Salonā vēl vairākasdienas bija jūtams patīkams aromāts. Malači! Patīksms pārsteigums pēc vairākām neveiksmēm citos tāda veida servisos.Edgars Lasīt vairāk..(0)
Loti pozitivas domas par Jauno Automazgasanas kompleksu. Pozitiva attieksme, spidums, tiriba, kvalitate Jusu automasinai. petka Lasīt vairāk..(0)
Sveiki. Gribētu ieteikt automazgātavu Rīgā Krasta ielā pie t/c Sky. Kā jau minēts virsrakstā, auto ir jāmazgā pašam. Mīnuss ir tāds, ka salonu iztīrīt nav iespējams. Tomēr ir arī nozīmīgi plusi- mazgāšanas ātrums, lētums un kvalitātes kontrole. Tas, manuprāt, ir lielisks variants, ja vēlies savu auto uzturēt pienācīgā vizuālā kārtībā. p.s. Salon.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..