Mazgātavas, tīrīšana (3) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 17 Novembris 2016 18:55
1
Patīkama apkalpošana, kvalitatīvi veikta auto ķīmiskā tīrīšana. Mašīnu atdeva norunātajā laikā tīru, sausu. Salonā vēl vairākasdienas bija jūtams patīkams aromāts. Malači! Patīksms pārsteigums pēc vairākām neveiksmēm citos tāda veida servisos.Edgars Lasīt vairāk..(0)
Loti pozitivas domas par Jauno Automazgasanas kompleksu. Pozitiva attieksme, spidums, tiriba, kvalitate Jusu automasinai. petka Lasīt vairāk..(0)
Sveiki. Gribētu ieteikt automazgātavu Rīgā Krasta ielā pie t/c Sky. Kā jau minēts virsrakstā, auto ir jāmazgā pašam. Mīnuss ir tāds, ka salonu iztīrīt nav iespējams. Tomēr ir arī nozīmīgi plusi- mazgāšanas ātrums, lētums un kvalitātes kontrole. Tas, manuprāt, ir lielisks variants, ja vēlies savu auto uzturēt pienācīgā vizuālā kārtībā. p.s. Salon.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..