Rezerves daļu veikali (7) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
LPG auto īpašniekiem iesaku apmeklēt šo servisu! Paldies meistariem, Pēterim un puišiem par draudzīgu un izpalīdzīgu servisu! https://infolapa.zl.lv/premium-lpg-sia-autoserviss/ Vilnis Lasīt vairāk..(0)
Atieksme pret klientu ļoti slikta!Paši pārdevēji pieļauj pasūtījuma kļūdas,un pat neapvainojas!Esmu vīlies Gross auto.Tur vairs neiepirkšos,un nepateikšu citiem!!! Didzis Lasīt vairāk..(0)
Ļoti ātri – 1 d.d. laikā, kā arī noteiktā laikā tika piegādāta prece un informēja, ka prece ir izsniegta! Ja uzlabos interneta mājas lapu, kur izvēlēties preces - preču atlase, būs labākie Latvijā un nekad bez darba nepaliks. Paldies! igors Lasīt vairāk..(0)
Pārdod rezerves daļas kuras esot ideālā stāvoklī, bet kad izrādās - ka tā detaļa nedarbojas saka ka tā nevar būt un atpaklaļ neņems piedāvā piemaksāt un paņemt citu. Valdis Lasīt vairāk..(0)
Pateicos par pozitīvu attieksmi, profesionālu un operatīvu darbu Jelgavas uzņēmumam "Zemgaļi" (http://zemgali.com/). Iesaku visiem - nebūsiet vīlušies. Man izlīdzēja ar ķibeli, par kuru vesela rinda citu rauca degunu un bija gatavi līdzēt tikai par lielām naudām. Ļoti labs veikals un mājaslapa - viss priekš tehnikas (gan vieglajiem, gan lauksaimnie.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Mārtiņš
» 23 Augusts 2015 14:25
2
Bija man teiks, ka Nērings savu darbu neprot un remotus, kas veikti pie viņiem, visbiežāk, nākas atkārtot citur. Bet, protams, manā gadījumā mani interesēja augstspiediena sūkņa remkomplekts (blīves), kuru maiņu biju ieplānojis veikt pats, tā iemesla pēc devos pie viņiem un iegādājos remkomplektu, neskatoties uz sliktajām atsauksmēm. Labu gribēdams.. Lasīt vairāk..(0)
Bieži pērku daļas šajā veikalā. Cenas - vienas no labākajām, kā arī katru dienu notiek retāku detaļu piegāde no Rīgas, tikai jāpasūta līdz pusdienlaikam. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
mans stāsts par Evelatus
2020-11-23 20:04:53
Tiešām gribētos padalīties ar visiem un izstāstīt savu stāstu! Viss notika šo vasar, mans dēls ir veiksmīgi pabeidzis 9. klasi un mēs ieraugot viņa liecību, gr..
Ēveles remonts
2020-11-09 16:28:16
Pirms 2 gadiem SIA I Remontu Serviss, Rīgā Šmerļa ielā, iedevu remontēt Proma biezumā ēveli. Joproj/am gaidu, kad tā tiks saremontēta. No uzņēmuma nekāda atgrie..