autors: Edzja
» 4 Janvāris 2021 20:18
1
Rudenī biju patīkami pārsteigts par šo servisu - veikalu, pērkot diskus ziemas riepām. SSā sludinājumā atradu to, kas man interesē, sazvanīju un braucu pakaļ. Sākumā piedāvāja kaut ko līdzīgu, bet ne īsti to, ko biju redzējis sludinājumā, taču nodomāju, ka tāpat jau visi ieliks vissmukāko bildi un vislabāko cenu, bet pēc tam viss mainīsies, tāpēc p.. Lasīt vairāk..(0)
Gribu pateikt LIELU PALDIES. Remonts kvalitatīvs, darbi veikti pirms termiņa un servisa īpašnieks ļoti atsaucīgs kungs, visu pamatīgi izskaidro. PALDIES!!! pelēkais A6 Lasīt vairāk..(0)
Līdz šim biju apmierināta ar savu veco servisu, ko izmantoju gadiem ilgi. Automašīnai sāka pilēt antifrīzs. Trīs reizes tika risināta šī problēma servisā - nomainīts izplešanās trauks, nomainīts termostats, utt. līdz antifrīzs sāka nevis pilēt, bet tecēt. Vērsos pēc palīdzības Sintija auto servisā, kur atrisināja šo problēmu nevainojami. Vaina bija.. Lasīt vairāk..(0)
Internetā atradu info par šo servisu. Patika, ka viss bija tā labi pastāstīts un pat nofilmēts un ielikts Youtube. Sazvanījos, sarunājām, aizdzinu mašīnu, atstāju un pēc tam savācu foršu, tīru, apstrādātu. It kā jau nekas īpašs un tā gan jau jābūt, bet iespaids palika labs un arī kontaktēšanās bija patīkama. Lasīt vairāk..(0)
Laipna attieksme.Puiši ļoti kvalitatīvi,atbildīgi un ātri veic darbu.Esmu jau 4.gadu viņu kliente un katru reizi aizbraucu pilnīgi apmierināta ar padarīto.Vēlu uzņēmumam veiksmi!Paldies! Simona Lasīt vairāk..(0)
autors: Jānis
» 13 Oktobris 2017 12:44
1
Pirms kāda laika biju apņēmies savā īpašumā iegādāties auto, taču biju izlēmis, ka tas būs iepriekš lietots. Protams, ne vienmēr vari zināt, kas "lācītim vēderā", tādēļ meklēju iespējas auto pārbaudīt pirms pirkšanas. Uzgāju autocentra Oranž Garaž mājaslapu, kurā reklamēja pirmspirkšanas diagnostiku. Sazvanījos, rezervēju vēlamo laiku, devos pie vi.. Lasīt vairāk..(0)
Biju aizvedis auto lai noregulē un sataisa sertifikātu, lai var iziet CSDD apskati. Aizvedu auto iepriekšējā vakarā un atstāju. Nākamajā dienā ap plkst, 11:00 zvana un saka ''Ka ir pieslēgušies un skatījušies, bet ka ir vajadzība mainīt gāzes vadības bloku, jo esot beigts.'' Teicu lai atstāj kā bija ka vakarā savākšu auto, jo nebija naudas jaunai v.. Lasīt vairāk..(0)
Sākumā sola pa vienu cenu ,bet kad jāmaksā tāmē parādās pusstundā liekā un filts maksā 1,9€ jau vairāk .Atrunas sākās,ka jāņem nost ritenis. Jānis Lasīt vairāk..(0)
Этот сервис мне предложили в страховой BAN, теперь жалею, что согласился. повреждения были не значительными но делали 5 дней, на шестой пытались исправить свои косяки, получилось мягко говоря не очень. Если бы очень сильно не зависел от машины так просто с них не слез бы! Oļegs Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bestsecret
2021-04-30 16:55:43
Nu jau vairāk kā 3 mēnešus iepērkos vācu apģērbu, apavu un aksesuāru internetveikalā Bestsecret. Ļoti bieži, gandrīz katru nedēļas nogali piegāde pirkumiem virs..
Amsver Krasta
2021-04-30 14:49:42
Ļoti nekvalitatīvs serviss. Ielika pārkingus, bet bamperi un apšuvumu salika atpakaļ ļoti nekvalitatīvi. Artis