Stāvvietu pakalpojumi (2) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Vairākas reizes esmu izmantojis viņu pakalpojumus, lidojot kaut kur. Par cik maksa ir 2,5 Ls par diennakti, tad, piemēram, uz nedēļu atstāt mašīnu vairāk atmaksājas, nekā divreiz to dzīt 300 km, piedevām vēl prasīt kādam, kurš izvadā. Stāvvieta vēl ar busiņu nogādā līdz lidostai un atbrauc pakaļ, kas ir tajā pašā cenā iekļauts. Ļoti ērti. Lasīt vairāk..(0)
Parasti par stāvvietām maksāju skaidrā, bet šoreiz izdomāju pamēģināt Mobilly, vai kā viņu tur sauca - ar sms apmaksu. Domāju, aizsūtīšu sms un miers, bet izrādās, nekā čalīt... No sākuma prasa kaut kādu konta papildināšanu... Kāds man konts, ja es gribu vienkārši samaksāt par stāvvietu! Tad atsūtīja sms ar algoritmu, kā var samaksāt no telefona rē.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..
Manuālais terapeits, Dziednieks Bru..
2021-04-15 09:58:55
Vēlos pateikt paldies manuālajam terapeitam un dziedniekam Bruno Pavlovičam par palīdzību un dziedināšanu saistībā ar muguras sāpēm, kas traucēja normālai ikdie..