Stāvvietu pakalpojumi (2) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Vairākas reizes esmu izmantojis viņu pakalpojumus, lidojot kaut kur. Par cik maksa ir 2,5 Ls par diennakti, tad, piemēram, uz nedēļu atstāt mašīnu vairāk atmaksājas, nekā divreiz to dzīt 300 km, piedevām vēl prasīt kādam, kurš izvadā. Stāvvieta vēl ar busiņu nogādā līdz lidostai un atbrauc pakaļ, kas ir tajā pašā cenā iekļauts. Ļoti ērti. Lasīt vairāk..(0)
Parasti par stāvvietām maksāju skaidrā, bet šoreiz izdomāju pamēģināt Mobilly, vai kā viņu tur sauca - ar sms apmaksu. Domāju, aizsūtīšu sms un miers, bet izrādās, nekā čalīt... No sākuma prasa kaut kādu konta papildināšanu... Kāds man konts, ja es gribu vienkārši samaksāt par stāvvietu! Tad atsūtīja sms ar algoritmu, kā var samaksāt no telefona rē.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..