Citas valsts institūcijas
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Varu tikai apbrīnot Valsts valodas centra darbinieku pašatdevi, zinot kāds ir viņu atalgojums, darba apjoms kā arī valsts valodas likuma pārkāpēju attieksme pret šīm pārbaudēm. Ceru, ka VVC darbinieki joprojām turpinās tādā pašā garā (vēl profesionālāk) un veicinās likuma izmaiņas, kas stiprinās valsts valodas pozīcijas. Vēlreiz paldies visiem V.. Lasīt vairāk..(0)
Šodien patīkami pārsteidza Patruļpolicijas nodaļas inspektors, kurš apturēja manis vadīto transporta līdzekli. Biju pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu un bez dokumentiem. Domās jau sagatavojos pilnīgi pamatotām sankcijām no likumsarga puses. Policists pārbaudīja manus datus un piešķīra brīdinājumu! Lasīt vairāk..(1)
Rīgas pasu nodaļu nav iespējams sazvanītdarba laikā nolūkā nomainī pasi. Vienīgais variants ir doties personīgi, pieteikties un tikai tad pēc 10 dienām nokārtot formalitātes. Nedomāju, ka tas ir normāli! Jānis Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bite
2020-07-09 17:35:09
No personīgās pieredzes iesaku nekad neslēgt līgumu par pakalpojumu sniegšanu vai ierīču pirkšanu ar šo kompāniju. Pēc 10 gadiem man ir pretīgi. Nerunājot par ..
Aboutyou
2020-07-07 18:46:32
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete