Varu tikai apbrīnot Valsts valodas centra darbinieku pašatdevi, zinot kāds ir viņu atalgojums, darba apjoms kā arī valsts valodas likuma pārkāpēju attieksme pret šīm pārbaudēm. Ceru, ka VVC darbinieki joprojām turpinās tādā pašā garā (vēl profesionālāk) un veicinās likuma izmaiņas, kas stiprinās valsts valodas pozīcijas. Vēlreiz paldies visiem V.. Lasīt vairāk..(0)
Šodien patīkami pārsteidza Patruļpolicijas nodaļas inspektors, kurš apturēja manis vadīto transporta līdzekli. Biju pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu un bez dokumentiem. Domās jau sagatavojos pilnīgi pamatotām sankcijām no likumsarga puses. Policists pārbaudīja manus datus un piešķīra brīdinājumu! Lasīt vairāk..(1)
Rīgas pasu nodaļu nav iespējams sazvanītdarba laikā nolūkā nomainī pasi. Vienīgais variants ir doties personīgi, pieteikties un tikai tad pēc 10 dienām nokārtot formalitātes. Nedomāju, ka tas ir normāli! Jānis Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..