Šad un tad nākas apmeklēt šo speciālisti dažādos nekustamo īpašumu jautājumos. Vienmēr atsaucīga, pretimnākoša un kompetenta. Izdarīs gan to, kas jāizdara šādam speciālistam, gan iedziļināsies lietā un palīdzēs ar padomu vai ieteikumu tīri cilvēciski. Lasīt vairāk..(0)
Bijām ar kolēģiem pieredzes apmaiņā uz šo pašvaldību, kur mūs uzņēma ļoti viesmīlīgi un, kā teikt, silti. Novads ir viens no mazākajiem Latvijā, taču daudzās lietās mācējuši ļoti progresīvi attīstīties un rādīt labu piemēru. Lasīt vairāk..(0)
Salas novada, sporta un kultuuras pasaakums Seelijaa (Zvejniekliicii), katra juulija peedeejaa sveetdienaa, ir viens no maniem gada gaidiitaakajiem notikumiem. Pat lielas un turiigas pashvaldiibas nespeej sariikot tik maajiigus un tieshaam interesantus sveetkus visai gjimenei. Malachi. Lasīt vairāk..(0)
autors: Edzja
» 9 Aprīlis 2013 08:52
1
Par cik atkal lēnām sākas runas par pašvaldību reformas turpināšanu, gribu no savas puses uzteikt tieši Gulbenes novadu (varētu arī vēl dažus), kas nesenajā reformas gaitā spēja vienoties, visiem rajona pagastiem apvienojoties vienā novadā. Domāju, ka no tā ieguva gan iedzīvotāji, gan pašvaldības darbinieki. Respect! Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..