Šad un tad nākas apmeklēt šo speciālisti dažādos nekustamo īpašumu jautājumos. Vienmēr atsaucīga, pretimnākoša un kompetenta. Izdarīs gan to, kas jāizdara šādam speciālistam, gan iedziļināsies lietā un palīdzēs ar padomu vai ieteikumu tīri cilvēciski. Lasīt vairāk..(0)
Bijām ar kolēģiem pieredzes apmaiņā uz šo pašvaldību, kur mūs uzņēma ļoti viesmīlīgi un, kā teikt, silti. Novads ir viens no mazākajiem Latvijā, taču daudzās lietās mācējuši ļoti progresīvi attīstīties un rādīt labu piemēru. Lasīt vairāk..(0)
Salas novada, sporta un kultuuras pasaakums Seelijaa (Zvejniekliicii), katra juulija peedeejaa sveetdienaa, ir viens no maniem gada gaidiitaakajiem notikumiem. Pat lielas un turiigas pashvaldiibas nespeej sariikot tik maajiigus un tieshaam interesantus sveetkus visai gjimenei. Malachi. Lasīt vairāk..(0)
autors: Edzja
» 9 Aprīlis 2013 08:52
1
Par cik atkal lēnām sākas runas par pašvaldību reformas turpināšanu, gribu no savas puses uzteikt tieši Gulbenes novadu (varētu arī vēl dažus), kas nesenajā reformas gaitā spēja vienoties, visiem rajona pagastiem apvienojoties vienā novadā. Domāju, ka no tā ieguva gan iedzīvotāji, gan pašvaldības darbinieki. Respect! Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Vision express optikas centrs, Daug..
2021-04-21 10:50:42
Gaidiju ārpus veikala uz ielas, kad drīkstēs ienākt. Ienacu. Uzsāku izvēlēties brilles, taču pēc apmēram 10 minutēm rupja pārdevēja mani izdzina, argumentējot a..
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..