Gribu tikai no visas sirds pateikties Benu aptiekas Aluksnes filiales kolektivam par Jusu sirsnigo,atsaucigo,iejutigo,profesionalo attieksmi pret pacientiem.Apbrinoju Jusu profesionalitati!Un sirsnigi sveicu Jusu Zelta kolektivu ar aptiekas jauno iekartojumu,jaunajiem darba apstakliem! Matiss Lasīt vairāk..(0)
Paldies aptiekas darbiniecei 19.12.2015., pl.9, par operatīvo rīcību izsaucot NMP, par gādību un rūpēm. Lasīt vairāk..(0)
Šajā aptiekā strādā ļoti jaukas darbinieces. Vienmēr laipnas, atsaucīgas izpalīdzīgas, kompetentas! Nepieciešamības gadījumā vienmēr ar prieku dodos pēc vajadzīgajiem medikamentiem tieši uz šo aptieku! Rita Lasīt vairāk..(1)
autors: Ilona
» 10 Aprīlis 2013 20:15
1
Katru reizi, kad zinu, ka tur būs jāiegriežas, tirpas pārskrien. Farmaceite, kundzīte gados, ar savu ''laipno'' skatienu un biedējošu klusēšanu liek domāt, ka mana ierašanās tur ir neapdomāta rīcība. Varētu jau braukt uz citām aptiekām, bet šī ir tik ērtā vietā, kad var apvienot ar iepirkšanos RIMI. Nepamet sajūta, ka medikamentus prasu par baltu v.. Lasīt vairāk..(0)
Rīgā, homeopātiskajā aptiekā Skolas ielā 14, ļoti laipnas farmaceites. Palīdz ar padomu un konsultācijām. Ja nav vajadzīgo medikamentu uz vietas, pasūta pēc klienta vēlmēm. Patiešām prieks iegriezties! Anita Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bite
2020-07-09 17:35:09
No personīgās pieredzes iesaku nekad neslēgt līgumu par pakalpojumu sniegšanu vai ierīču pirkšanu ar šo kompāniju. Pēc 10 gadiem man ir pretīgi. Nerunājot par ..
Aboutyou
2020-07-07 18:46:32
Esmu ļoti apmierināta ar visām precēm, kuras esmu saņēmusi no interneta veikala Aboutyou! Visas preces ir kvalitatīvas! Anete