autors: Ida
» 24 Oktobris 2016 14:02
1
Ne ļoti iepriecinošus vārdus varu teikt par šo ārsti. Nožēloju, ka kādreiz izvēlējos viņu par savu ģimenes ārsti. Negribīgi atbild uz jautājumiem, uz parastu sveicināšanos pat neatbild, atbildes uz pacientu jautājumiem meklē internetā (ko tikpat labi var izdarīt arī pats slimnieks). Ir nepatīkami ejot pie ārstes dzirdēt mājienus tiešos vārdos par i.. Lasīt vairāk..(0)
Kopš tika izveidota šī sistēma, ka katram Latvijas iedzīvotājam ir ģimenes ārsts, ilgu laiku bijām reģistrēti pie citas dakteres. Bet- tā nu sanāca, ka no mums neatkarīgu apstākļu dēļ bija jāizvēlās jauns ģimenes ārsts. Tikai tagad esmu sapratusi, cik labi, ka dr.Eglīte neatteica un uzņēma mūs ar vīru savu pacientu lokā. Bez šaubām ir labi, ja pie .. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..