Tik jauku ārstu neēsmu satikusi.Nekad neatsaka padomu(pat ārpus darba laika)bez "kukuļiem"..utt.Palasiet cik valstīs Viņš ir strādājis, kādu pieredzi ieguvis.Milzīgs PALDIES, jo pateicoties viņam mani tuvākie dzīvoja ilgāk..un arī šobrīd dzīvo!.Visu cieņu! Sanita Rozenberga Lasīt vairāk..(0)
autors: Laura
» 25 Janvāris 2017 03:08
1
Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsts nosūtīja mūs pie fizioterapeita uz ārstniecisko vingrošanu. Fizioterapeits apskatot bērnu teica, ka muskuļu tonuss neesot. Ka esot nedaudz stīvas kājas (tā saucamais muskuļu disbalancs).Tad gājām uz apskati pie neiraloga Dr. Sarmītes Ozolas kura man apskatot bērnu saka, ka esot neliels muskuļu tonuss!!! .. Lasīt vairāk..(0)
autors: Regīna
» 19 Jūlijs 2016 22:24
3
Ginekoloģe, ārste Ieva Daize ir vienkārši lieliska sieviete un speciāliste! Ļoti saprotoša un ļoti uzcītīga savā darbā. Ļoti veiksmīgi veic dažādas operācijas, manipulācijas un ļoti cilvēciska attieksme. Iesaku jebkurai vecuma grupai. Vienmēr strādā ar pilnu atdevi, manis dēļ ir palikusi pēc darba laika tikai, lai atrastu problēmu, strādā Gaiļezer.. Lasīt vairāk..(3)
Kurš ir kādreiz veicis augšējo endoskopiju jeb tautā sauktu par ''kobru'', it īpaši, ja šis izmeklējums veikts vēl padomju laikos, sapratīs manas bažas, kad saņēmu no ģimenes ārsta norīkojumu. Vispirms apsvēru iespēju braukt uz Rīgu un veikt šo izmeklējumu ar narkozi, bet skopums ņēma virsroku. Tāpēc sāku apdomāt iespēju to veikt šeit pat uz vietas.. Lasīt vairāk..(0)
Paldies par lielisko attieksmi un ātro ārstēšanu! Arī cenas salīdzinoši draudzīgas! Beāte Lasīt vairāk..(0)
Vēlos padalīties ar pieredzi Stradiņu slimnīcā un izteikt pateicību ķirurgam Jānim Vilmanim par profesionālu pieeju un ieinteresētību retā saslimšanas gadijumā! Stāsts sākās ar stiprām sāpēm vēderā, kuru dēļ tika izsaukta ātrā palīdzība. Tiku aizvesta uz Stradiņu slimnīcu. No sākuma pieņemšanas nodaļas personāla nolaidības dēļ tiku sūtīta atpaka.. Lasīt vairāk..(0)
Ļoti jauka dakterīte. Sirsnīga, savu darbu izdara labi. Biju ar bērnu, bērns grib vēl, ļoti patika. Lasīt vairāk..(0)
Stomatoloģijas institūtā strādā ļoti jauka bērnu stomatoloģe Inese Zariņa. Meita labprāt un bez bailēm uzticas dakterei. Paldies. Lai viņai veicas! Gunta Lasīt vairāk..(0)
Ļoti labs,gudrs un izglītots ķirurgs.Varu teikt tikai to labāko,vienmmēr ir pretimnākošs un saprotošs.Kaut būtu tādu vairāk! Ilgvars Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..