Milzīgs paldies augsti godājamajam dakterim Jānim Stuķēnam par to, ka izoperēja manam mīļotajam cilvēkm hipofīzes adenomu. Operācija ļoti sarežģīta. Paldies dakterim par izturību, stāvot kājās vairākas stundas operējot, par rūpēm, iejūtību, sirsnīgo attieksmi! Lai dakterim stipra veselība, jo pats dr.J.Stuķēns saviem pacientiem uzlabo veselību, un.. Lasīt vairāk..(0)
Liels paldies Rēzeknes slimnīcas neirologam Staņislavam Stērniniekam par precīzas diagnozes noteikšanu un nosūtīšanu tālākai ārstēšanai uz Rīgu. voldemārs lukstiņš Rugāju novads Lasīt vairāk..(0)
Labdien, man, 10.10.18, tika veikta nieru transplantācija, sakarā ar to vēlos pateikties Dr. I. Ziediņai par labi organizēto darbu-pirms un pēc operācijas periodā. Izrakstoties no slimnīcas man tika paskaidrots un uzrakstīts kur, kad, cikos un pie kāda ārsta man vēl ir jābūt, kā arī gribu pateikties par profesionālu un iejūtīgu attieksmi medpersonā.. Lasīt vairāk..(0)
Labdien, Vēlos vērst uzmanību uz traumatologu Imantu Stradiņu. Situācija sekojoša: vecmamma satraumēja potīti, ilgi sāpēja un veidojās tūska, rentgens neko neuzrādīja. Pašu iniciatīvas pēc veicām Magnētisko rezonansi un tika atklāts kaula plīsums, saišu iekaisums un kaula smadzeņu tūska. (Pilnu slēdzienu pievienoju attēla formā). Sekojot labajām.. Lasīt vairāk..(0)
Хочу выразить благодарность хирургическому отделению 5а за их професионализм и отличную работу. Отдельное спасибо заведующиму отделения Сергею Лебедько.Также большое спасибо мед персоналу, в отдельности Илге, Галине, Эвие. Валентина Lasīt vairāk..(0)
Laiks skrien ātri! Jau sen gribēju pateikt šos labos vārdus, tāpēc vēl vecajā gadā to izdaru. 18.jūlijā manai mammītei, kurai ir jau 83 gadi, veica ceļa locītavas protezēšanu. Vis labākos vārdus veltu traumatologam I. Stradiņam un visai nodaļas komandai- māsiņām, palīdzēm, fizioterapeitēm utt. ! Visu attieksme pret pacientu - profesionalitāte un ci.. Lasīt vairāk..(1)
Liels paldies par jūsu attieksmi un laipnību īpaš paldies dakterei Z.DANEVIČAI Iveta Lasīt vairāk..(0)
autors: Ilona
» 21 Septembris 2016 11:16
1
Tā nu sanāca, ka veselību sakārtot augstāki spēki mani aizveda uz Rīgu, uz Gaiļezera slimnīcu. Jau pagājis kāds laiciņš, bet nebeidzu domāt par to, vai tā tik tiešām mēdz būt? Jau sākot ar pieņemšanu poliklīnikā dakterīte Renemane uz mani atstāja ļoti labu iespaidu kā ļoti uzmanīgs, rūpīgs un ieinteresēts savā darbā speciālists. Kad pēc pāris dienā.. Lasīt vairāk..(0)
Gaiļezera poliklīnikā strādā burvīga daktere-alergoloģe Antra Beķere. Tiešām prieks par ārstiem, kas prot ar pacientu veidot dialogu ! Vizīte pagāja nepiespiestā gaisotnē, tikai medicīnas darbinieks blakus kabinetā, kas veica plaušu testu uz kompjūtera, gan nedaudz atgādināja filmās redzētus kadrus no sieviešu kolonijām. Manuprāt, tik nervozi cilvē.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..