autors: Ida
» 24 Oktobris 2016 13:53
1
Laba ģinekoloģe, izturas rūpīgi un profesionāli. Ir bijusi pieredze vēršoties pie viņas sakarā ar operāciju, kuru viņa pēcāk arī veica. Viss labi izdarīts. Kad vajag, var arī parunāt. Ir cilvēki, kas par viņu atsaucas negatīvi, nenoliegšu, ka jebkuram cilvēkam var gadīties sliktāks garastāvoklis vai ļoti darbīga darba nedēļa un tāpēc varbūt dažām .. Lasīt vairāk..(0)
autors: Ida
» 24 Oktobris 2016 13:45
1
1
Ļoti pozitīvs cilvēks, visu mierīgi un precīzi izskaidro. Nosvērti atbild uz pacientu interesējošiem jautājumiem un labi operē, nekādu sūdzību šajā sakarā. Ja vēlaties cilvēcīgu attieksmi un profesionāli izpildītu darbu, lai arī cik sāpīgi būtu, iesaku vērsties pie Jeļenas. Lasīt vairāk..(1)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 1 Septembris 2016 18:00
1
Gribu uzrakstīt par ZINZINO "kompāniju" ieraudzīju reklāmu facebookā, ideja it kā patika, domāju hm.. eļļa, veselīgi, hm.. Pamēģināšu, dzeršu. Runā ies par finansiālu piramīdu. Lai uzsākt piramidu, ka saka prezentētajs, labāk nopirk ieeja piramīdā par 980€ nekā MacBook, labāk MacBook, ticiet man :D Es uzreiz teicu, ka naudas nav, tad Tev piedāvā vi.. Lasīt vairāk..(1)
autors: Aivars
» 22 Aprīlis 2015 20:57
2
Paldies psihoterapeitei Valdai Rozītei par man sniegto palīdzību grūtā dzīves brīdī. Ļoti iejūtīga, atsaucīga, kompetenta Lasīt vairāk..(1)
apmeklēju šo izmeklēšanas metodi Rīgā ,Brīvības ielā . Laipna dakterīte un izsmeļošas atbildes un diagnostika .Nepiedāvāja nekādus uztura bagātinātājus vai citas zāles . Cena pat ļoti pieejama. noskaidroju ka ja ir vēlme var notestēt arī manis lietojamās zāles (der vai neder man ) Pozitīvi ,esmu apmierināta . biorezonanse Lasīt vairāk..(0)
īsti nezinu rakstīt BJ Curant vai Veselības aprūpe mājās, bet gribu pateikt lielu paldies personālam!! Man bija guloša radiniece un konkrētā māsiņa ļoti palīdzēja psiholoģiski. daudz ieteica un palīdzēja. Nepieciešamības gadījumā iesaku tieši kvalitātes (darbs un attieksme) dēļ! Lasīt vairāk..(0)
Iegādājos vienvietīgo matraci un spilvenu.Guļu ļoti labi salīdzinot, kā gulēju. Ceļu sāpes ir remdējušās, no rīta pamostos izgulējusies un ar labu garastāvokli. Galvas sāpes ir pazudušas, esmu mierīgāka neesmu vairs tik uzvilkta. Es esmu ļoti apmierināta ar iegādāto produktu un nenožēloju, ka paņēmu. Liels paldies par šo izstrādājumu! Olga Lasīt vairāk..(0)
EVAK karti saņēmām precīzi pēc nedēļas, izmantojot pasta pakalpojumus. Visu cieņu gan pasta, gan Veselības dienesta operativitātei. Lasīt vairāk..(0)
Biju pārbaudīt dzirdi. Esmu apmierināta ar pakalpojumu - pārbaudi veica man ērtā laikā, kā arī informēja par aktualitātēm dzirdes sfērā. Tagad varu informēt apkārtējos par profilakses pasākumiem. Lūcija Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..