Masieri, fizioterapeiti (6) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Ļoti profesionāla, individuāla un ārstnieciska pieeja. Pēc masāžas kursa tikai 3 reizēm, mugura praktiski vairs nesāp! Es iesaku arī citiem griezties pie šis masierītes. Paldies ! Rita, Mārupe Lasīt vairāk..(1)
autors: Annija
» 20 Novembris 2016 15:33
1
VC4 fizikālās terapijas nodaļā Kr. baronā ielā ,strādā ļoti laipnas un atsaucīgas māsiņas :) Lasīt vairāk..(0)
Neskatoties uz to, ka par dažiem citiem šī skaistumkopšanas salona pakalpojumiem internetā atrodamas ne pārāk labas atsauksmes, masāžas ir ļoti kvalitatīvas! It sevišķi, lai atgūtos pēc sportiskām aktivitātēm vai cīnītos ar tradicionālo "biroja kaiti" - savilktu sprandu, sēžot pie datora, utt. Spēcīga, dziļa un efektīva masāža, kas jau pēc dažām re.. Lasīt vairāk..(0)
Masiere, kas sniedz ļoti labu, spēcīgu klasisko masāžu. Lasīt vairāk..(0)
Ļoti patika pie šīs masieres. Laipna, zinoša un profesionāla savā jomā, kā arī nedaudz ar netradicionālu pieeju. Daudz ko derīgu no viņas arī uzzināju veselības uzlabošanā. Lasīt vairāk..(1)
Profesionāla masiere ar spēcīgām rokām, labestību un nekad neizsīkstošu humora izjūtu. Aizejiet un nebūsiet vīlušies! Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..