Masieri, fizioterapeiti (6) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Ļoti profesionāla, individuāla un ārstnieciska pieeja. Pēc masāžas kursa tikai 3 reizēm, mugura praktiski vairs nesāp! Es iesaku arī citiem griezties pie šis masierītes. Paldies ! Rita, Mārupe Lasīt vairāk..(1)
autors: Annija
» 20 Novembris 2016 15:33
1
VC4 fizikālās terapijas nodaļā Kr. baronā ielā ,strādā ļoti laipnas un atsaucīgas māsiņas :) Lasīt vairāk..(0)
Neskatoties uz to, ka par dažiem citiem šī skaistumkopšanas salona pakalpojumiem internetā atrodamas ne pārāk labas atsauksmes, masāžas ir ļoti kvalitatīvas! It sevišķi, lai atgūtos pēc sportiskām aktivitātēm vai cīnītos ar tradicionālo "biroja kaiti" - savilktu sprandu, sēžot pie datora, utt. Spēcīga, dziļa un efektīva masāža, kas jau pēc dažām re.. Lasīt vairāk..(0)
Masiere, kas sniedz ļoti labu, spēcīgu klasisko masāžu. Lasīt vairāk..(0)
Ļoti patika pie šīs masieres. Laipna, zinoša un profesionāla savā jomā, kā arī nedaudz ar netradicionālu pieeju. Daudz ko derīgu no viņas arī uzzināju veselības uzlabošanā. Lasīt vairāk..(1)
Profesionāla masiere ar spēcīgām rokām, labestību un nekad neizsīkstošu humora izjūtu. Aizejiet un nebūsiet vīlušies! Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Egīls Rocis
2021-01-09 10:03:40
Varu raksturot Egīlu Roci kā kompetentu un pierdzējušu būvekspertu. Visi darbi privātmājas būvniecībā paveikti savlaicīgi bez pārsteigumiem izpildījumā un cenās..
Study Link valodu kursiem
2021-01-06 13:01:10
Čau visiem! Darbam bija nepieciešams apgūt angļu valodu pastiprināti. Ļoti ilgi meklēju visādas skolas kur to izdarīt. Uzgāju StudyLink- facebook norādīts Valo..