Zobārstniecības klīnikas (14) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
Superīgas meitenes, visa ģimene esam ļoti priecīgi kā par attieksmi, tā par kvalitāti. Bērniem arī ļoti patika, un labprāt iet uz vizīti. Super meitenes!!!! Jānis Lasīt vairāk..(0)
Paldies zobārstiem no Smaida līnijas. Kvalitatīvi, pozitīvi, bez sāpēm. Komforts un patīkama atmosfēra. Rolands Lasīt vairāk..(0)
Neatceros pēdējo reizi, kad pēc zobārstniecības apmeklējuma būtu bijis sajūsmā. Draugi, ja meklējat labu zobu higiēnisti, tad iesaku Kristīni Lāci no "VCA Dent" – būs nesāpīgi pat cilvēkam ar jutīgiem zobiem un smaganām. Arī pakalpojumu cena ļoti pieņemama. Ļoti iejūtīga, profesionāla un laipna higiēniste. Lasīt vairāk..(0)
Ļoti nelaipna un neatsaucīga zobārste. Klients Lasīt vairāk..(0)
Es esmu šokā par šo SIA. Jau gadus 15 ārstēju regulāri zobus MFD Veslības grupas Zobārstniecības filiālē NovaDent Stabu ielā 52, Rīgā. Esmu vińiem atstājis kaudzi naudas! Jūnija sākumā pierakstijos pie zobārstes uz Jūnija beigām, jo ātrāk nevarēja - rinda. Zobs par sevi lika zināt, ātrāk nekā sagaidiju rindu, respektīvi, sāka sāpēt brīvdienās uz.. Lasīt vairāk..(0)
Sveicināti! Vēlos pateikties dr. Aleksandram Grišuļonokam par viņa iejūtību, laipnību un profesionālo darbu. Prieks par tik labu speciālistu. Biju ļoti nobijusies no plānotās operācijas, kas notika 01.02.16., bet dakteris spēja iedrošināt. Ļoti patika, ka viņš informēja kā viss notiks un pirms katras veiktās darbības informēja, ko dara un kas noti.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Atsauksmēm.lv WEB forma
» 12 Novembris 2015 08:52
1
Iegādājos zobu higiēnas pakalpojumu caur kuponu. Ļoti forša dakterīte un pat darba dienas beigās savu pienākumu veica kvalitatīvi. Klīnikā patīkama atmosfēra. Noteikti atgriezīšos. Zane Lasīt vairāk..(0)
Tikai tie labākie vārdi. Ļoti patīk attieksme pret pacientu; profesionāli strādā. Iesaku noteikti. ;) Sandra Lasīt vairāk..(0)
Labdien! Gribētu izteikt patiesus atzinības vārdus par Pļavnieku poliklīnikas zobārstiem (3.stāvā). Dakterīte ir ļoti laipna un atsaucīga - tiešā vārda nozīmē "auklējas" ar pacientiem. Pie dakterītes savlaicīgi jāpierakstās - pieprasīts speciālists. Tas it tik patīkami, kad tevi laipni apkalpo un dara visu tā, lai tu justos maksimāli ērti un droši .. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Xnet
2021-04-15 09:59:35
Labdien! Vēlētos padalīties ar pieredzi, par veikala Xnet nekompetenci orientācijā uz klienta vēlmēm. Tika nolemts iegādāties preci ar cerību to iegūt līdz ko..
Manuālais terapeits, Dziednieks Bru..
2021-04-15 09:58:55
Vēlos pateikt paldies manuālajam terapeitam un dziedniekam Bruno Pavlovičam par palīdzību un dziedināšanu saistībā ar muguras sāpēm, kas traucēja normālai ikdie..