Zobārstu privātprakses (10) Pievienot atsauksmi šeit Visā Latvijā
autors: Vesere Raimonda
» 1 Aprīlis 2020 09:56
1
Man bija jārauj divi gudrības zobu un nespēju beigt priecāties, cik labi, ka man ieteica zobu ķirurgu Juri Altroku. Bija abi diezgan traki ieauguši un nevarēja tā vnk izraut. Vajadzēja zāģēt, asinis šķīda uz visām pusēm, bet nevienā brīdī VISPĀR nekas nesāpēja, tikai tāds spiediens, neērti ar muti vaļā. Bet dakteris ļoti rūpīgs un iejūtīgs - visu l.. Lasīt vairāk..(0)
Ļoti labs dakteris,kurš tiešām labi likvidē citu zobārstu kļūdas,piem.atstātas zobu saknes utt,rauj vienkārši ideāli,iesaku visiem kuriem ir lielas bailes izraut zobu vai saknes,meklējiet Edgaru Sēju un nekad nebūsiet vīlušies. Inita Lasīt vairāk..(0)
Ja kādam zobs uz izraušanu padalīšos pieredzē ... šodien 5 aprilis pa nakti sarāva strutas un zobs sāka sāpēt nepiedienīgi stipri... pazvanīju uz šo zobārsniecību timoteja iela 1 jeb gogoļa ielas stūrī policijas mājā... Atieksme bija super un Ārsts pat droši lieku ar lielo burtu .. Goļičenko - dakters ar zelta rokām cik neesu bijis pie zobārstiem s.. Lasīt vairāk..(0)
Zobu ārste izrāva mana brāļa sievai divus zobus viena vietā un noklusēja šo faktu. Mēs tikai mājās nokonstatējām, ko ārsts ir nodarījis. Iesniedzām sūdzību par ārsti Latvijas Zobārstu asociācijai. Vlada Lasīt vairāk..(0)
Super varu teikt par zobārstniecību!Visu saprot,visu pastāsta!Rūpīgi apejas ar klientu!Iesaku visiem!pietam ar kuponu kuru iegādājos Zizu.lv ir uz pusi lētāk,bet attieksme nemainās!Tā turpināt! Edīte Lasīt vairāk..(0)
Esmu sajūsmā par zobārstes darbu! Viss, kā pasakā, ne sāpēja pašam, ne maks ļoti cieta. Bija plānoti lielāki izdevumi pēc telefoniskas aptaujas pacitām Centra zobārstniecībām. Bet nu izvēle pašu rokās - www.malmane.lv. Gints Lasīt vairāk..(0)
Lielbritānijā, man dakterīši divās dienās sataisīja tādus brinumus, ka pat es sapratu, ka kaut kas nav labi. Redzot sevi spoglī, sapratu, ka trīs zobi ir neatgriezeniski izķēmoti. Bet brīnumi notiek, Laima tiešām paveica neiespējamo, es iepriekš pat nevarēju iedomāties, ka kaut ko TĀDU vēl ir iespējams glābt. Un kronis visam bija samaksa, man pa.. Lasīt vairāk..(1)
autors: Sanita Jaško
» 2 Aprīlis 2013 15:36
1
Jauka un jauna daktere, kas darbojas Dzirciema Stomatoloģijas institūtā. Vienmēr kārtīgi pārbauda, nosūta uz rentgenu, visu izstāsta un paskaidro. Procedūras laikā vienmēr pajautā kā jūtas. Cenas augstas - atbilstoši iestādei. Rindas garas - ne bez iemesla. Lasīt vairāk..(0)
Teikšu īsi- mani bērni, nu jau jaunieši, ir stāvā sajūsmā par dakterītes Gundas darbu. Būsim godīgi, cik ir tādu zobārstu, pie kuriem kāds ietu bez lieka mudinājuma? P.s. kopš bērni pārnāca no stomatologa apmeklējuma plati smaidot, par dakterītes pacientu kļuva arī mans vīrs, kurš, pēc dabas būdams ļoti konservatīvs, nebija viegli pierunājams 'šķ.. Lasīt vairāk..(1)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Mārītes fotokompanija
2020-09-26 11:15:05
Mums radās neliela aizķeršanās ar Mārītes fotokompaniju, bet visu ļoti veikli, pretimnākoši atrisināja un bildes tiešām skaistas, labas. Paldies Mārītes fotogrā..
LOGU BAZE
2020-09-23 16:36:18
Nepasutiet logus logubaze.lv (LOGU BAZE), jo sola bet solijumus nepilda. Labot savas kludas vini izskatas ar nevelas. Pasutiju logus, pieprasija apmaksat uzre..