SIA Modalane (995x) - Rīgas rajons Ziņot par pārkāpumu
3
» Mārtiņš Kronis
» 21 Septembris 2017 09:06
Nosūtīt vēstuli Aizvērt atsauksmi
Pozitīva atsauksme
Katrs, kurš ir saskāries ar mājas celtniecību, zina, cik grūti ir atrast labu būvuzņēmēju. Vēlos padalīties savā ļoti pozitīvajā pieredzē par SIA Modalane un tās vadītāju Alvi Būmeisteru. Pirms būvniecības uzsākšanas aptaujāju vismaz septiņas būvniecības firmas par konkrēta projekta izmaksām un termiņiem. Lielākoties saņēmu strupas atbildes: izmaksas ir sākot no xxx Eur/ m2. Alvis sazvanīja mani, noskaidroja manas vēlmes un atsūtīja diezgan detalizētu tāmi. Tikāmies un gala rezultātā parakstījām būvniecības līgumu. Nu jau būvniecība par 70% ir veikta un es par šo firmu un tās vadītāju varu teikt tikai vislabākos vārdus. Darbi tiek veikti ļoti kvalitatīvi un netiek kavēts neviens termiņš. Nav bijušas nekādas ”slēptās” izmaksas. Alvis ir ļoti atsaucīgs un pretimnākošs. Klienta untumus (izmaiņas projektā būvniecības laikā) uztver ļoti pretimnākoši un nekavējoties izpilda, iepriekš brīdinot, ja šīs izmaiņas radīs papildus izmaksas. Katru sīkumu varam izrunāt un realizēt. Visiem, kas vēlas būvēt savu māju, varu silti ieteikt SIA Modalane un Alvi Būmeisteru.
Novērtēt šo atsauksmi:
7 6
» Atsauksmēm.lv WEB forma
17 Marts 2021 19:53
Nosūtīt vēstuli
Pozitīva atsauksme
Man ir veiksmīga pieredze ar Sia Modalane. Jau pirmajā konsultācijā saņēmu atbildes uz visiem man interesējušiem jautājumiem. Darbs tika veikts kvalitatīvi un norunātajos termiņos. Tāmi sastādīja detalizēti un saprotami. Esmu apmierināts. Ja meklējat ar ko sadarboties mājas būvniecībā, iesaku SIA Modalane. Agnis
Novērtēt šo atsauksmi:
0 0
» Agnis
17 Marts 2021 14:30
Nosūtīt vēstuli
Pozitīva atsauksme
Vēlos pateikt paldies Alvim Būmeistaram un viņa uzņēmuma komandai par lielisku sadarbību mājas būvniecībā. Darbu paveica kvalitatīvi, solītajā termiņā un atbilstoši tāmes aprēķiniem. Bija patīkami sadarboties ar tik profesionālu būvnieku.
Novērtēt šo atsauksmi:
0 0
Lūdzu autorizējieties, lai pievienotu jaunu atsauksmi!
Komentāri 1
Inita Semberga
20 Novembris 2019 13:42
Šī atsauksme attiecināma uz laiku, kad vēlies slēgt līgumu ar šo uzņēmumu. Maksāsi mēnešiem uz priekšu 100% apmerā. Astronomiskas cenas un skriesi pakaļ ubagodams. Attieksme - solīts tiek viss iespējamais un atrunas ir bezgalīgi garas. Darbi tiek plānoti haotiski vai izskatās ka vispār netiek plānoti. Gribi negulētas naktis un pazemojumus- īsta adrese.
0 0
Lai pievienotu komentāru, lūdzu autorizējieties!