Velo - orientēšanās sacensības "Piedzīvojumu reiss", Jēkabpilī, 10.05.2015. (1552x) - Jēkabpils un rajons Ziņot par pārkāpumu
4
» 10 Maijs 2015 22:11
Nosūtīt vēstuli Aizvērt atsauksmi
Pozitīva atsauksme
Pirms pieteicos, laiku šaubījos, jo domāju, ka tas vairāk paredzēts slodzes pieradušiem sportistiem, bet gala rezultātā izrādījās, ka šis ir lielisks pasākums pat ģimenei ar bērniem. Kad pieteicos, domāju, ka būs tāda vienkārša pabraukāšanās ar nedaudzu kontrolpunktu atrašanu, taču biju pārsteigts par šī pasākuma augsti profesionālo līmeni. Viss bija smalki pārdomāts un sagatavots, kā arī ļoti interesants - pat tik ļoti, ka šīs 4 stundas pagāja kā nemanot un tāda lieta kā nogurums likās aizmirsts (vismaz man). Pasākumu pieejamāku visdažādākajiem cilvēkiem radīja tas, ka tur bija apvienoti visi faktori, kas, atbilstoši katras komandas iespējām, ļāva pat sasniegt labus rezultātus, piemēram, kas gribēja, varēja rezultātu iegūt uz ātrumu un fiziskās sagatavotības līmeni, bet citi atkal uz pareizu stratēģijas plānošanu, atjautību un pat zināmu erudīciju. Vēl jau varētu daudz ko teikt, jo manuprāt visa organizācija bija lieliska - pat zupas šķīvis, trasi beidzot. Liels paldies abiem galvenajiem organizatoriem Aivaram Žurilam un Agnesei Butņickai, kā arī viņu komandai un atbalstītājiem!
Novērtēt šo atsauksmi:
25 5
15 Maijs 2015 00:14
Nosūtīt vēstuli
Pozitīva atsauksme
Ļoti labs un interesants pasākums,ne tikai sportistiem,bet visiem gribētājiem. "Leģenda" tik ļoti aizrāva,ka gribējās paveikt uzdevumus vairāk un vairāk.Beigās pats brīnies kur tik daudz vari paveikt ! :-) Pozitīvas emocijas virmo joprojām. Liels paldies organizatoriem par "Piedzīvojumu reisu",tas bij lielisks. Gribam vēl!!!!
Novērtēt šo atsauksmi:
10 8
13 Maijs 2015 23:53
Nosūtīt vēstuli
Pozitīva atsauksme
Jautri un saturīgi pavadīta svētdiena draudzīgā sabiedrībā. Velobraukšanas pasākums izdevies uz 100%. Gandarījuma sajūta par nobrauktajiem km, apceļotajām Jēkabpils apkārtnes vietām, veiktajiem uzdevumiem un vienkārši kopā būšanu ar līdzcilvēkiem savā mīļajā pilsētā. Un tas nekas, ka iegūtā vieta nav godalgota - tas tiešām bija Piedzīvojumu reiss, kuru noteikti gribētos atkārtot. Sacensība ir ļoti interesanta gan pašiem jēkabpiliešiem gan pilsētas viesiem. Paldies organizatoriem par ieguldīto darbu, tas bija izcili! Atkārtot , atkārtot! :)
Novērtēt šo atsauksmi:
13 4
11 Maijs 2015 14:33
Nosūtīt vēstuli
Pozitīva atsauksme
Ļoti labs, atraktīvs pasākums ģimenei ar bērniem. Distancē pietika dažādu elementu gan uzdevumu, gan varēja nobraukt lielus gabalus par ko bija attiecīgs vērtējums. Bērni izteica pozitīvu vērtējumu pasākumam un izteica vēlmi kaut ko līdzīgu atkārtot. Liels paldies organizatoriem par pozitīvu atpūtu. Ar nepacietību gaidīsim nākamo pasākumu.
Novērtēt šo atsauksmi:
20 5
Lūdzu autorizējieties, lai pievienotu jaunu atsauksmi!
Komentāri 4
Jeļena Novikova / Bužinska
1 Jūnijs 2015 18:12
Neskatoties uz to, ka no sacensību dienas pagāja gandrīz mēnesis, man joprojām ir tik daudz pozitīvu emociju! Neaizmirstama diena!!! Viss pasākums - ļoti augstā profesionālā līmenī, interesants un orientēts uz dažadām sportistu grupām. Pat tāds "sportists" ka es, daļu no tā varēja paveikt :-) Milzīgs paldies Agnesei un Aivaram! Vienreizēji! No visas sirds vēlu veiksmi arī turpmāk! Ar nepacietību gaidam turpinājumu! :-)
7 5
Aigars Birze
13 Maijs 2015 12:54
Orientēšanās sacensības bija lieliskas! Organizatori padomājuši par visiem sīkumiem, sacensību laikā nekādu aizķeršanos, tikai pozitīvas emocijas. 4 stundas pagāja nemanot, braucot, meklējot un pildot uzdevumus. Nebija vēlēšanās apstāties, tikai turpināt un braukt vēl un vēl. Ar lielāko prieku piedalītos vēlreiz. Patīkami, tas ka uzvaru gūt bija iespējams ne tikai fiziski attīstītiem un pieradušiem braucējiem, bet arī ģimenēm, liekot galvas kopā un atbildot uz jautājumiem un krājot papildus punktus tādā veidā. Sacensības organizētas ļoti labā līmenī.
10 7
Daiga Šembele
12 Maijs 2015 13:17
Vienreizējs pasākums ģimenei, kolēģiem, draugiem, radiem utt. Azarts bija tik liels, ka gribējās to laiku apturēt un turpināt orientēties, neskatoties uz to ka nobraukti bija jau 40km :) Paldies komandas kapteinim par uzmundrinājumu, kas deva motivāciju cīnīties līdz galam. Organizātori Agnese un Aivars lieli lieli malači. Paldies par pozitīvām emocijām un jauki pavadīto laiku. Ar nepacietību gaidam nākošo gadu!!!
17 5
Juris Upītis
11 Maijs 2015 22:56
Superīgs pasākums, paldies organizatoriem Agnesei, Aivaram un visiem pārējiem atbalstītājiem.....Šoreiz par labu mūsu sasniegtajam rezultātam nostrādāja dzīves pieredze t.i. mūsu komandas saliedētība- viena galva, otra mazās rociņas un trešā naskās kājas....Patīkami bija redzēt, ka finišā visi bija pozitīvi, nedaudz piekusuši , bet SOĻANKA atgrieza zaudētos spēkus ar nepacietību gaidām nākošos pasākumus kuros noteikti piedalīsimies, lai Jums ir spēks un sponsori .....Lielākais no Sēlijas lūšiem (Jurs).
23 7
Lai pievienotu komentāru, lūdzu autorizējieties!