Izglītības iestādes
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Jau trīs mēnešus lietoju portālu skolēns.lv sava dēla mācību uzlabošanai. Matemātikā bija švaki, tagad, pateicoties skolēnam, kas palīdz, atzīmes uzlabojas. Plus vēl tas, ka nav jāmaksā par pieteikšanos, tikai simboliska naudiņa tam puisim, kas nāk uz mājām skaidrot matemātiku manam dēlam. Ja jūsu bērnam ir slikti rezultāti, meklejiet palīgu portāl.. Lasīt vairāk..(0)
Vēlos pateikt milzīgu PALDIES Rīgas Starptautiskajam mācību centram! Pagājušajā gadā esmu pabeigusi tur Sejas estētiskās kopšanas kursus. Esmu guvusi tik milzīgi daudz informācijas! Mana kolēģe ir mācījusies šo programmu citā vietā, daudz dārgāk, ilgāk.... un mūsu zināšanas krietni atšķirās. Pašlaik strādāju vienā no labākajiem saloniem un esmu pat.. Lasīt vairāk..(0)
Sveiki. Vēlētos izteikt savas domas par RTU Zinātnisko bibliotēku Ķīpsalā. Patīkami pārsteidz telpu noformējums. Mierīga darba atmosfēra, ir iespēja atpūsties ērtos atpūtas stūrīšos. Pretimnākošs personāls. Vārdu sakot, ja jums ir nepieciešamība aiziet turp, kur var garīgi pilnveidoties patīkamā atmosfērā, iesaku apmeklēt RTU Zinātnisko bibliotēku... Lasīt vairāk..(0)
Jau sen atpakaļ mācījos pie šīs skolotājas, bet tas bija citā pamatskolā. Šīs skolotājas iemācītais latviešu literatūrā un gramatikā vēl tagad ir atmiņā un noder dzīvē ik dienu. Paldies viņai par to! Arī pārējiem Viesītes vidusskolas skolotājiem varu pateikt Paldies par dotajām zināšanām. Lasīt vairāk..(0)
Mācos jau ceturto gadu Rīgas Tehniskajā universitātē (Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas institūta students) un varu droši apgalvot, ka tā ir labāka izvēle tiem, kuri vēlās kļūt par inženieriem. Uzsākot strādāt projektēšanas birojā, sāku saprast, cik svarīga ir tā informācija un sapratne, ko sniedz RTU mācību spēki. RTU ir vienīgā augstskola, kur.. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bestsecret
2021-04-30 16:55:43
Nu jau vairāk kā 3 mēnešus iepērkos vācu apģērbu, apavu un aksesuāru internetveikalā Bestsecret. Ļoti bieži, gandrīz katru nedēļas nogali piegāde pirkumiem virs..
Amsver Krasta
2021-04-30 14:49:42
Ļoti nekvalitatīvs serviss. Ielika pārkingus, bet bamperi un apšuvumu salika atpakaļ ļoti nekvalitatīvi. Artis