Sadzīves iepirkšanās
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
autors: Gints
» 30 Aprīlis 2021 16:55
1
Nu jau vairāk kā 3 mēnešus iepērkos vācu apģērbu, apavu un aksesuāru internetveikalā Bestsecret. Ļoti bieži, gandrīz katru nedēļas nogali piegāde pirkumiem virs 20€ ir bezmaksas. Piegādā ar kurjeru vai uz pakomātu 5-8 darba dienu laikā. Ja kaut kas neder/nepatīk, var bez maksas sūtīt atpakaļ. Aizsūtīju atpakaļ džinsu bikses, naudu atskaitīja atpaka.. Lasīt vairāk..(0)
Большое спасибо за грамотную организацию обслуживания клиентов! Приобретали товар через rdveikals.lv ,приехали на базу ,за заказом , была очереди ,но 1 .легко найти(есть указатели) , 2. удобные места для парковки, 3. WC для клиентов, 4. Кофейный аппарат (цена 0.60 cent.) 5. При обслуживании работник учитывает возрат и положение клиента (бе.. Lasīt vairāk..(0)
Ar nožēlu vēlos izcelt, ka Capital uzskata, ka piedalīties video karšu piedāvājuma straujajā kritumā ir adekvāta komercprakse un, ka prasīt no patērētājiem trīs reizes lielāku cenu nekā ražotāja rekomendēto cenu (MSRP) ir samērīgi. Capital, atšķirībā no citiem pasaulē atpazīstamiem un tirgū respektētiem uzņēmumiem, nekaunās klaji censties izspie.. Lasīt vairāk..(0)
Veicu pasūtījumu 1a.lv internetveikalā 10.01.21. piegādei ar kurjeru, attiecīgi nākošajā darba dienā saņēmu apstiprinājuma e-pastu ar ziņu, ka pasūtījums tiek "gatavots". Kā piegādes datums tika norādīts 01.02.21. Attiecīgi, pieņemot, ka ir epidemioloģiskie ierobežojumi, potenciāli liels pasūtījumu skaits u.t.t., nekādu iebildumu nebija. Starp min.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Liene Avotiņa
» 21 Oktobris 2020 12:40
1
Iepirkos pirmo reizi gabi.lv , ļoti ērti un ātri saņēmu savu pasūtījumu. Liels paldies. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bestsecret
2021-04-30 16:55:43
Nu jau vairāk kā 3 mēnešus iepērkos vācu apģērbu, apavu un aksesuāru internetveikalā Bestsecret. Ļoti bieži, gandrīz katru nedēļas nogali piegāde pirkumiem virs..
Amsver Krasta
2021-04-30 14:49:42
Ļoti nekvalitatīvs serviss. Ielika pārkingus, bet bamperi un apšuvumu salika atpakaļ ļoti nekvalitatīvi. Artis