Sociālās aprūpes iestādes
Jaunākās atsauksmes šajā sadaļā
Visforšākajs pansionāts. Moderns, Tīrs, Pozitīvs personāls. Vakardien bija tur. Man patiks. Diāna Lasīt vairāk..(0)
Nolēmu ar jums dalīties pieredzē sakarā ar nekvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu Svetlanas Glazkovas vadītajā SIA"Bulduru Doktorāts". Mana māte, jūrmalniece, 30.09.2015.gada plkst. 18:15 bija ieradusies pie ģimenes ārstes Svetlanas Glazkovas, lai saņemtu norīkojumu uz analīzēm steidzamās ieplānotās operācijas dēļ Vēnu Centrā Rīgā. Z.. Lasīt vairāk..(0)
Svetlanu atradu caur internetu, jeb, pareizāk sakot, viņa pirmā man piezvanīja pēc mana sludinājuma. Bija nepieciešamas kopējas manam tēvam, kuram bija smaga diagnoze un kurš bija tikai uz gultas. Noteikumi bija ar dzīvošanu uz vietas laukos. Pirmā iesāka Svetlana, kura, kā otro kopēju, mums ieteica un sarunāja Ilzi. Viņas strādāja pa pilnai nedēļa.. Lasīt vairāk..(0)
autors: Edgars Līcis
» 14 Aprīlis 2013 17:13
1
Viens radinieks tur dzīvo un ir ļoti apmierināts. Mājīgas telpas un patīkama apkalpošana. Un protams, pašiem savi pensionāru tusiņi. Lasīt vairāk..(0)
Nesaprotu, kāpēc tur strādājošajiem darbiniekiem ar augstāko izglītību liek iegūt papildus grādu sociālā darba programmā. Mācību izdevumi jāsedz pašam, kas nav lēti, bet turpmākais pielietojums dzīvē var līdzināties nullei. Lasīt vairāk..(0)
Pievienot Atsauksmi bez reģistrācijas
Jūsu Vārds*:
Objekta nosaukums*:
Atsauksme ir*:
Pozitīva Negatīva
Jūsu atsauksme*:
Drošības kods*:
Pēdējās atsauksmes
Bestsecret
2021-04-30 16:55:43
Nu jau vairāk kā 3 mēnešus iepērkos vācu apģērbu, apavu un aksesuāru internetveikalā Bestsecret. Ļoti bieži, gandrīz katru nedēļas nogali piegāde pirkumiem virs..
Amsver Krasta
2021-04-30 14:49:42
Ļoti nekvalitatīvs serviss. Ielika pārkingus, bet bamperi un apšuvumu salika atpakaļ ļoti nekvalitatīvi. Artis